Anunt – Primaria Orasului Breaza, cu sediul in Breaza, strada Republicii, nr. 82B, judetul Prahova, organizeaza concurs, pentru ocuparea urmatorului post contractual, conform H.G. or. 1336/08.11.2022. 1. Nivelul postului*: de conducere 2. Denumirea postului: director, post vacant, pe perioada nedeterminata, la Clubul Sportiv Orasenesc ,,Tricolorul”Breaza. 3. Gradul/Treapta profesional/profesionala: Gradul I 4. Scopul principal al postului: post pentru oferirea de solutii manageriale concrete, in vederea functionarii si dezvoltarii institutiei, pe baza sarcinilor formulate de autoritatea publica locala. Analiza de prognoza privind tendintele de evolutia sportului, in general, si a celui de performanta si propuneri privind evolutia acesteia in sistemul institutional existent. ‘ 5. Numarul de posturi: 1 Durata timpului de lucru (doar In cazul angajarilor pe perioada determinata):

Translate »